Łukasz 

Wąsik

Łukasz 

Wąsik

Fotograf Ślubny z Brzegu

Wasza miłość w naturalnym świetle – pełne emocji i ponadczasowe fotografie ślubne

Fotograf z Brzegu

Cześć! Jestem Łukasz. Fotograf ślubny z Brzegu. 

Fotografia daje mi możliwość wyrażania siebie. Jest narzędziem, za pomocą którego mogę robić to, co kocham – opowiadać historie. Dokumentować najważniejsze wydarzenia dwojga zakochanych w sobie po uszy ludzi. 

 

Mam szczęście, ponieważ mogę realizować się w tym, co sprawia mi najwięcej radości i daje największą satysfakcję. Możliwość przeżywania z Wami najpiękniejszych chwil to dla mnie przywilej. 

 

📸 Naturalne i pełne emocji zdjęcia ❤️

👌 Doświadczenie i profesjonalizm 👌

😂 Swobodna i przyjacielska atmosfera 😂

 

W I Ę C E J  O  M N I E

Fotograf ślubny Wrocław


Fotografia Ślubna Brzeg

 

Fotograf ślubny Wrocław

Reportaż ślubny
 

Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż zapis najważniejszych chwil w Waszym życiu. Zdjęcia mojego autorstwa budują wspomnienia. Zatrzymują to, co ulotne. Pokazują emocje, detale i uczucia, które zazwyczaj są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Fotografia Ślubna Wrocław 

 

Fotograf ślubny Wrocław

Portfolio

 

Zobacz moje portfolio

Fotografia Ślubna Wrocław 

 

 

Fotograf ślubny Wrocław

Sesja poślubna
 

Oprócz zdjęć w dniu ślubu realizuję romantyczne sesje poślubne – w mieście, na łonie natury, w ulubionych kawiarniach lub w górach. Podczas tych spotkań macie czas dla siebie. Niczego Wam nie narzucam, ewentualnie podpowiadam. 

 

 


Zdjęcia ślubne Brzeg

 

 

Poznaj opinie par, które mi zaufały

 

Fotografia Ślubna Wrocław — opinie

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wzorowy, płynny i profesjonalny kontakt. Wysoka kultura osobista oraz nienaganna kultura pracy. Zdjęcia bardzo się nam podobają :) Dziękujemy również za przesłanie tak dużej liczby nadmiarowych zdjęć. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

Klaudia + Radek

Fotograf ślubny Wrocław

Fotografia Ślubna Wrocław — opinie

Jeśli jesteś parą młodą, która poszukuje fotografa na swój ślub — nie musisz szukać dalej. Bierz Łukasza! Jest bardzo komunikatywny, pozytywny, miły, empatyczny i bezproblemowy. Myślę, że te cechy też są bardzo ważne podczas wykonywania zdjęć do reportażu, bo będzie czuć się swobodnie, a nie skrępowanie. Zdjęcia wyszły przepiękne, klimatyczne, spójne. Łukasz ma dużo pomysłów i zawsze coś proponuje, widząc artystycznym okiem, z czego może wyjść dobre ujęcie. Ja jestem zakochana w swoich zdjęciach, że ślubu i z sesji narzeczeńskiej ❤️

 

Daria + Mateusz

Fotograf ślubny Wrocław

Fotografia Ślubna Wrocław — opinie

Serdecznie polecamy współpracę z Łukaszem. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z reportażu ślubnego, wspaniale uchwycone chwile i nastrój wesela. Zdjęcia i współpraca na ocenę celującą, wszystkie terminy dotrzymane!

Zdecydowaliśmy się również na sesje ślubną w Karkonoszach i to był strzał w 10! Każde zdjęcie z tej sesji to perełka :)

Jagna + Szymon

 
Fotograf ślubny Wrocław

Fotografia Ślubna Wrocław — opinie

Polecamy! Super pozytywny człowiek i profesjonalista w tym co robi. Jakbyśmy mieli brać ślub jeszcze raz, to na pewno postawilibyśmy na Ciebie!

 

Agnieszka + Michał

Fotograf ślubny Wrocław

 

Fotografia Ślubna Wrocław — opinie

Najpierw chciałabym podziękować za piękne zdjęcia - są naturalne i pełne emocji i co najważniejsze - zostały uchwycone chwile, które były dla nas niewidoczne. Efekt przeszedł nasze oczekiwania.

Sesja narzeczeńska, ślubna i same zdjęcia ślubne zostały wykonane na najwyższym poziomie. Uważamy, że to był nasz najlepszy wybór. Będziemy polecać każdemu. :)

 

Justyna + Adam

Fotograf ślubny Wrocław

 

Fotografia ślubna Brzeg

 

 

Wasze najpiękniejsze chwile w kadrach

 

Witajcie Zakochani! Dzień ślubu to czas, kiedy świat przestaje istnieć, a liczy się tylko miłość. Moim zadaniem jest uchwycenie tych magicznych chwil pełnych emocji, radości i pięknych kolorów.  

 

Magia Ulotnych Momentów

 

Wierzę, że prawdziwe piękno tkwi w naturalnych emocjach. Te pierwsze spojrzenia, wzruszone łzy i radosne uśmiechy - to wszystko, co sprawia, że Wasz dzień jest wyjątkowy. Uwieczniam te chwile, abyście mogli wracać do nich przez całe życie. 

 

 

Barwy miłości 
 

 Moje zdjęcia są naturalne i ponadczasowe, pełne subtelnych detali i niepowtarzalnych momentów. Szukam tych wyjątkowych chwil, które czynią Waszą historię niepowtarzalną. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i odkrycia magii uchwyconych wspomnień.     

 

 

Portfolio fotografa ślubnego

 

Napisz do mnie i zapytaj o wolny termin

Wasze imiona
Numer telefonu
Data wydarzenia
Lokalizacja
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt