Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

30 września 2022

Lawendowe wesele i sesja ślubna o zachodzie słońca

Ślub w barokowym kościele i wyróżnione zdjęcie

 

Mówi się, że obrazy oddają więcej niż tysiąc słów. To zdanie doskonale pasuje do zdjęć, które wykonałem w dniu ślubu Darii i Mateusza. Każdy kadr emanuje miłością, przyjaźnią i ogromem pozytywnych emocji, którymi darzą się zakochani. Jedno ze zdjęć z tego reportażu zostało wyróżnione przez serwis planujemywesele.pl. Co sprawia, że trudno oderwać od niego wzrok? O tym za chwilę. Najpierw pokrótce wprowadzę Cię do tej niezwykłej, miłosnej historii, którą miałem zaszczyt uwiecznić. 

 

Daria i Mateusz wymarzyli sobie elegancki i tradycyjny ślub. Sakramentalne tak powiedzieli sobie w urokliwym, barokowym Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Brzegu, który wypełniają wielobarwne polichromie oraz liczne, sakralne figury. Dekoracyjne wnętrze świątyni stworzyło niezwykłe tło dla uroczystości. Wielobarwna architektura baroku zawsze doskonale prezentuje się na zdjęciach. Tu jednak zagrało coś jeszcze. 

 

Wyróżnione zdjęcie przez jeden z największych portali ślubnych w Polsce

 

Na zdjęciach z uroczystości zaślubin Darii i Mateusza na pierwszy plan wychodzą ich emocje. Spojrzenia, uśmiechy i pocałunki — po tych kadrach widać, jak wiele uczuć łączy zakochanych. Myślę, że to właśnie to doceniła redakcja portalu planujemywesele.pl, wyróżniając jedno ze zdjęć spod ołtarza. 

 

Jeśli chcesz zgłębić temat, zajrzyj tutaj: Fotografia ślubna| TOP12 najpiękniejszych zdjęć w kategorii: reportaż ślubny we wrześniu 2022!

 

Lawendowe wesele w stylu glamour

 

Oczywiście tuż po ślubie czekało gości i zakochanych jeszcze wiele pięknych przeżyć i wzruszeń. Wesele w stylu glamour odbyło się w Restauracji Lawendowy Ogród w okolicach Brzegu. Nazwa nie jest przypadkowa. Wewnątrz panowała iście lawendowa atmosfera. Motyw fioletowych kwiatów pojawia się na dekoracjach ściennych, ale też w elementach zastawy. Stoły wypełniły kwiaty i eleganckie dodatki. Efekt? Stylowe wesele, które z pewnością przypadłoby do gustu wszystkim miłośnikom stylu glamour. 

 

Sesja o zachodzie słońca

 

Na deser oprócz smakowitego tortu, postanowiliśmy wykorzystać piękny zachód słońca, aby wykonać krótką, plenerową sesję w dniu ślubu. Otoczenie sielskich łąk, w połączeniu z kolorami nieba i ciepłymi promieniami słońca, stworzyły unikalną atmosferę do ślubnych, romantycznych kadrów. 

Co tu dużo mówić — to była niezwykła, pełna emocji uroczystość, która na długo zapisze się w mojej pamięci. Daria, Matusz — dziękuję, że mogłem towarzyszyć Wam w tak ważnym dniu. Życzę dużo miłości! 

 

Zobacz również

Zimowa sesja w Karpaczu

Wesele w Starym Spichlerzu

Wesele nad brzegiem jeziora