Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

25 grudnia 2021

Rockowa sesja narzeczeńska we Wrocławiu

Justynę i Adama połączyły mocne brzmienia. Zakochani poznali się na koncercie rockowym. Ich sesja narzeczeńska we Wrocławiu miała odzwierciedlać wspólną pasję. Postawiliśmy na oryginalną stylistykę zdjęć — ciężką, surową, w industrialnym klimacie.

Podobają Ci się rockowe sesje narzeczeńskie? Koniecznie zobacz kilka kadrów, które wykonałem dla tej dwójki, jako fotograf ślubny we Wrocławiu. To świetna inspiracja na oryginalną sesję narzeczeńską z pazurem. Coś innego, coś ciekawego i coś, co od zawsze było w kręgu moich fotograficznych celów. Cieszę się, że w końcu miałem przyjemność zrealizować tego typu zdjęcia.

 

Rockowa sesja narzeczeńska we Wrocławiu w industrialnej przestrzeni

 

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu składała się dwóch części. Zaczęliśmy od zdjęć na terenie starej, opuszczonej fabryki, która doskonale współgrała ze stylizacjami zakochanych. 

Skoro fotografie miały oddawać klimat starego, dobrego rock'n'rolla na zdjęciach musiały pokazać się ciężkie, ciemne skóry i glany. W tym przypadku detale „zrobiły klimat”, a otoczenie jedynie podkreśliło ich moc.

 

Oryginalna sesja narzeczeńska na pergoli we Wrocławiu

 

Druga część rockowej sesji narzeczeńskiej we Wrocławiu miała miejsce w bardzo znanej scenerii, czyli w okolicach Hali Stulecia. Sesja narzeczeńska na pergoli we Wrocławiu to jeden z popularniejszych wyborów. Nic w tym dziwnego! Doskonale wpisuje się każdą stylistykę, także tę z pazurem, na którą postawili Justyna i Adam. 

Kilka romantycznych kadrów na tle wrocławskiej pergoli, fontanny i Hali Stulacie to wisienka na torcie całej sesji. Taki połączenie doskonale odzwierciedla ogniste uczucie, które połączyło przyszłą parę młodą — z jednej strony mamy mocne brzemienia, a z drugiej szczerą, emocjonalną relację. 

 

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu to dopiero początek 

 

Sesja narzeczeńska na Hali Stulecia oraz część rockowa to zaledwie wstęp do tego, co później. Miałem przyjemność towarzyszyć Justynie i Adamowi także podczas ślubu (tutaj zobaczysz: reportaż ze ślubu w klasztorze). 

Jeśli marzysz o podobnej sesji narzeczeńskiej w rockowym stylu lub przy wrocławskiej pergoli — odezwij się i zapytaj o wolny termin. 

 

 

Zobacz również

Jagna & Szymon

Zimowa sesja ślubna

Ślub w stylu Rock'Rolla