Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

27 grudnia 2023

Romantyczne wesele w Jeleniej Górze

Połączyła ich pasja do gór i wędrówek. Agnieszka pochodzi z Jeleniej Góry, a Artur wychował się w Warszawie. Ona jest romantyczką i miłośniczką literatury. On stawia na pragmatyzm. Niczym ogień i woda — tworzą parę doskonałą, która wzajemnie się uzupełnia. Ich wesele w Jeleniej Górze było z jednej strony tradycyjne, z drugiej niezwykle kameralne i romantyczne. Jak uchwycił to mój obiektyw? Zapraszam Cię na krótki reportaż z przygotowań ślubnych, samej uroczystości zaślubin, która odbyła się w wyjątkowo urokliwym miejscu oraz wesela, czyli czasu celebracji wśród najbliższych.

 

Motywem przewodnim ślubu i wesela był kolor kobaltowy

 

Kolor niebieski na ślubie i weselu przełamuje łagodną biel. Jego kobaltowy odcień jest niezwykle szlachetny. Często kojarzony z królewską elegancją i wytwornością. Doskonale sprawdza się podczas tak wyjątkowych uroczystości. 

Na romantycznym weselu Agnieszki i Artura kolor kobaltowy pojawił się m.in. na bukiecie kwiatów, ale też na wytwornym torcie oraz przepięknej oprawie florystycznej na sali weselnej. Co powiesz na niebieskie dekoracje na ślubie? Zainspiruj się reportażem mojego autorstwa. 

 

Ślub w Kościele Pokoju w Świdnicy 

 

Wspomniałem na początku, że ślub Agnieszki i Artura odbył się w wyjątkowo urokliwym miejscu. Gdzie dokładnie? W Kościele Pokoju w Świdnicy, który jest prawdziwą architektoniczną perełką. To największa drewniana barokowa świątynia w Europie wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Co tu dużo mówić — w takich okoliczności powiedzenie sobie TAK podczas ślubnej przysięgi ma jeszcze bardziej podniosły charakter. Wnętrza zapierały dech i potęgowały wzruszenia.

 

Tradycyjne wesele, czyli czas zabawy wśród bliskich

 

Po uroczystości zaślubin oczywiście przyszedł czas na wspólną celebrację, czyli wesele w Jeleniej Górze w kolorze kobaltu. Kameralna impreza wśród bliskich wypełniona była wspólnymi tańcami, śmiechem i długimi rozmowami. Na uwagę zasługuje wystrój sali, widowiskowy niebieski tort ślubny oraz romantyczny taniec pary młodej w akompaniamencie baniek mydlanych. 

Zakochani zadbali o każdy najmniejszy detal wesela. Goście bawili się przednio. A to wszystko zostało zapisane na pamiątkowych kadrach reportażu ślubnego, który miałem przyjemność zrealizować. 

Jeśli chcesz, abym uwiecznił także Wasz ważny dzień — zajrzyj tutaj: oferta fotografii ślubnej.

 

 

Zobacz również

Wedding at castle

Wedding at castle

Sesja ślubna w Karkonoszach