Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

Slub stary spichlerz wrocław
21 grudnia 2021

Sesja ślubna w Karkonoszach

Sesja ślubna w Karkonoszach to doskonała propozycja dla miłośników pięknych krajobrazów i długich wędrówek. Góry o każdej porze roku wyglądają pięknie. Tym razem zapraszam Cię do obejrzenia kilku kadrów z sesji ślubnej w Karkonoszach, którą wykonałem dla Agnieszki i Szymona. Z parą miałem przyjemność współpracować także podczas realizacji reportażu ślubnego w Starym Spichlerzu we Wrocławiu. 

 

Sesja ślubna w Karkonoszach — to tylko 2 h od Wrocławia

 

Marzysz o zdjęciach ślubnych z majestatycznym widokiem, który nigdy się nie nudzi? Chcesz, aby plener ślubny był przygodą, którą będziesz wspominać latami? Wielu zakochanych z okolicy Wrocławia decyduje się na sesję ślubną w Karkonoszach. Jest to najwyższe i najbardziej malownicze pasmo górskie Sudetów. Dojazd do Karpacza, z którego można udać się na Śnieżkę, zajmuje niecałe 2 h. 

 

Sesja ślubna w górach? Wybierz odpowiednią lokalizację!

 

W Karpaczu wystarczy wskoczyć w kolejkę i siup — jesteśmy prawie na szczycie Śnieżki, do dyspozycji mając niezwykłe tło dla fotografii ślubnych. To ogromny atut, ponieważ podczas sesji ślubnej w górach nie jesteście skazani na długą, kilkugodzinną wędrówkę. 

Oczywiście możecie zabrać ze sobą na plener ślubny wygodne trekkingowe buty. Szpilki zawsze można wrzucić do plecaka, tak aby później założyć je do zdjęć. Jednak bez względu na obuwie — kolejka wiele ułatwia. Właśnie dlatego jest to jeden z najlepszych plenerów ślubnych w Karkonoszach. 

 

Romantyczny górski krajobraz na zdjęciach ślubnych 

 

Możecie mieć pewność, że decydując się na sesję ślubną w Karkonoszach efekt będzie piorunujący, ale co ważne — nie przyćmi tego, co najważniejsze, czyli Waszych uczuć i emocji związanych z weselem.  Sesja Agnieszki i Szymona doskonale to obrazuje — ich miłość zdecydowanie gra tu pierwsze skrzypce. 

Sesja ślubna w Karkonoszach to nie tylko pomysł na piękne, unikalne ujęcia. To także przepis na świetną zabawę. Druga sprawa to intymność zdjęć. Udając się na Śnieżkę w odpowiednich godzinach, nawet w środku sezonu, można zaznać odrobinę spokoju. Przestrzeń jest na tyle rozległa, że z łatwością można znaleźć kilka doskonałych foto-spotów, bez tłumów w tle. Sesja ślubna w Karkonoszach Agnieszki i Szymona jest tego najlepszym przykładem. 

 

 


 

Zobacz również

fotograf ślubny

Jagna & Szymon

fotograf ślubny

Justyna & Adam

Reportaż ślubny

Elegancki ślub w hotelu Marriott