Łukasz Wąsik

Studio Fotografii Ślubnej

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Zdjęcia ślubne

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pll

 

Kontakt

OFERTA

Fotografia Ślubna Wrocław

Łukasz 

Wąsik

Historie opowiadane emocjami

21 grudnia 2021

Sesja ślubna w Kolorowych Jeziorkach

Co powiecie na plener ślubny w Kolorowych Jeziorkach? Znacie to miejsce? Jeśli kochacie naturę i szukacie urokliwego, charakterystycznego miejsca, wypełnionego pięknymi, naturalnymi barwami – Kolorowe Jeziorka to strzał w 10! Zobacz zdjęcia z sesji ślubnej, które miałem przyjemność wykonać dla Kasi i Roberta. Zakochani uwielbiają małe i duże podróże, a więc na sesję ślubną udaliśmy się w miejsce jednej z najpiękniejszych, najbardziej urokliwych atrakcji Dolnego Śląska, o której, co ciekawe, mało osób wie… Szukacie pomysłu na romantyczny plener ślubny niedaleko Wrocławia? Kochacie naturę i zastanawiacie się, gdzie udać się na zdjęcia ślubne, tak aby było oryginalnie i ciekawie? Zobacz inspirującą sesję ślubną w Kolorowych Jeziorkach i dowiedz się, jak tam dojechać i kiedy najlepiej wykonać zdjęcia.

 

 

Kolorowe Jeziorka I Sesja ślubna dla miłośników podróży

 

Z Kasią i Robertem miałem przyjemność zrealizować nie tylko plener ślubny, ale także reportaż z dnia ślubu. Zakochani kochają spędzać aktywnie czas. Lubią poznawać nowe miejsca. Planując plener ślubny nie chcieliśmy iść w sprawdzony schemat – żadnych gór, Ostrowa Tumskiego czy popularnych zamków. Postanowiliśmy, że najpiękniejszym tłem ich ślubnych wspomnień będzie sesja plenerowa w Kolorowych Jeziorkach. To był doskonały wybór, który dziś kojarzy mi się głównie z wyjątkową eksplozją barw. Co zresztą możecie zobaczyć na zdjęciach.Kolorowe Jeziorka, czyli pomysł na sesję ślubną na Dolnym Śląsku

 

 

Kolorowe Jeziorka - Idealne miejsce na wyjątkową sesję ślubną

 

Kolorowe Jeziorka to unikatowe miejsce na skalę całego świata! Jak dojechać do Kolorowych Jeziorek? Ten urokliwy plener ślubny mieści się w Rudawskim Parku Narodowym, 95 km od Wrocławia i 30 km od Jeleniej Góry. Do Jeziorek musicie powędrować szlakiem. Pierwsze mieści się zaledwie 5 minut pieszo od parkingu, do kolejnych trzeba pójść trochę dalej (około 30 minut spokojnym spacerem).Czy nazwa Kolorowe Jeziorka oznacza, że dosłownie są one kolorowe? Tak! I to jest najbardziej wyjątkowe w tym plenerze. Leśne, niewielkie jeziora powstały w wyniku wydobywania w tym miejscu minerałów. Są koloru: żółtego, purpurowego, błękitnego i zielono-czarnego. Wyobraź sobie, ile to daje możliwości na pomysłową sesję ślubną w naturalnym plenerze! Do dyspozycji jest cała paleta pięknych, naturalnych barw.

 

 

Sesja plenerowa w Kolorowych Jeziorkach 

 

Kiedy najlepiej udać się na sesję plenerową w Kolorowych Jeziorkach? Wraz z Kasią i Robertem wybraliśmy się tam jesienią. I to była prawdziwa petarda! Oprócz intensywnych kolorów wody, w tle mieliśmy też feerię barw na drzewach liściastych, które otaczają jezioro. Zakochani mogli poczuć się, jak na spokojnej, romantycznej randce, a ja wręcz nie mogłem od nich oderwać obiektywu.Szukasz inspiracji na romantyczną, oryginalną sesję ślubną w plenerze niedaleko Wrocławia? Koniecznie odwiedź Kolorowe Jeziorka! To wyjątkowa lokalizacja, która będzie pięknym tłem ślubnej pamiątki.

 

 


 

Zobacz również

Kasia & Radek

Ada & Kamil

Slow wedding