Kontakt

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pll

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Portfolio

 

Oferta

 

Zdjęcia ślubne

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Na skróty

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Fotografia ślubna Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław

+48 883 554 665

Podobają Ci się moje zdjęcia?

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Łukasz Wąsik

Studio Fotografii Ślubnej

Moja pasja na kilku zdjęciach

Nazywam się Łukasz Wąsik i jak już zapewne wiesz - jestem fotografem.
Pracuję głównie we Wrocławiu, Opolu, Legnicy, Oławie, Brzegu oraz pozostałej części Dolnego Śląska i Opolszczyźnie Kocham ten region, ale moim największym marzeniem jest niewielki, biały domek z widokiem na morze. Chętnie wyjechałbym tam razem z żoną i córeczkami, która mimo tego, że ma niespełna 1,5 roku już przejawia zainteresowanie fotografią.

Skąd pasja do zdjęć ślubnych? Moja artystyczna dusza dawała o sobie znać już w czasach liceum. Wtedy z dumą recytowałem Szymborską, Miłosza, a nawet Mickiewicza. Należałem do grupy teatralnej. Dziś z tych czasów pozostała mi wrażliwość i zamiłowanie do estradowego rytmu. Lubię polską muzykę. W drodze na reportaż ślubny zazwyczaj słucham reggae, które pozytywnie mnie nakręca.

Wracając jednak do fotografii ślubnej – dlaczego zawładnęła moim sercem? Doceniam jej niezwykłą moc. Może przekazać coś, czego nie da się ująć słowami. Jest jak wehikuł czasu o szerokokątnej soczewce. Poszerza perspektywę. Pozwala zobaczyć i przeżyć więcej.

Irving Penn powiedział kiedyś, że dobra fotografia to taka, która komunikuje fakt, dotyka serca i pozostawia widza zmienionym tylko dlatego, że zobaczył dane zdjęcie. 
Właśnie to cenię w mojej profesji. Fotografia ślubna łączy w sobie ładunek dokumentalny, emocjonalny i artystyczny. Każde zdjęcie ma swoją mikro historię – ukazuje cząstkę Waszego świata, którą mam zaszczyt uwiecznić na zawsze. Napisz do mnie i stwórzmy razem coś wyjątkowego!

 

  • Jestem absolwentem Wrocławskiej Szkoły Fotografii

  • Ukończyłem warsztaty fotograficzne “Fotografia ślubna od A do Z“ Organizowane przez jednego z najlepszych fotografów ślubnych na świcie Grzegorz Płaczek

  • Brałem udział w indywidualnych warsztatach fotografii ślubnej, udzielanych przez jednego z czołowych fotografów ślubnych na świecie Daniele Torella 

  • Posiadam Certyfikat Kurii Metropolitalnej uprawniający do fotografowania ceremonii kościelnych

  • Pracuje na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym. Pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe Canon

  • Moje zdjęcia otrzymały wyróżnienie: TOP12 najpiękniejszych zdjęć w kategorii: reportaż ślubny oraz TOP12 najpiękniejszych zdjęć z sesji plenerowych

  • Otrzymałem wyróżnienie oraz rekomendację od jednego z największych portali ślubnych w polsce wesele z klasą

 

O mnie. Poznajmy się lepiej. 

Historie opowiadane emocjami

Łukasz 

Wąsik

Fotograf ślubny Wrocław

Kontakt