Łukasz 

Wąsik

O mnie. Poznajmy się lepiej. 

Nazywam się Łukasz Wąsik i jak już zapewne wiesz - jestem fotografem.
Pracuję głównie we Wrocławiu, Opolu, Legnicy, Oławie, Brzegu oraz pozostałej części Dolnego Śląska i Opolszczyźnie Kocham ten region, ale moim największym marzeniem jest niewielki, biały domek z widokiem na morze. Chętnie wyjechałbym tam razem z żoną i córeczkami.

Skąd pasja do zdjęć ślubnych? Moja artystyczna dusza dawała o sobie znać już w czasach liceum. Wtedy z dumą recytowałem Szymborską, Miłosza, a nawet Mickiewicza. Należałem do grupy teatralnej. Dziś z tych czasów pozostała mi wrażliwość i zamiłowanie do estradowego rytmu. Lubię polską muzykę. W drodze na reportaż ślubny zazwyczaj słucham reggae, które pozytywnie mnie nakręca.

Wracając jednak do fotografii ślubnej – dlaczego zawładnęła moim sercem? Doceniam jej niezwykłą moc. Może przekazać coś, czego nie da się ująć słowami. Jest jak wehikuł czasu o szerokokątnej soczewce. Poszerza perspektywę. Pozwala zobaczyć i przeżyć więcej.

Irving Penn powiedział kiedyś, że dobra fotografia to taka, która komunikuje fakt, dotyka serca i pozostawia widza zmienionym tylko dlatego, że zobaczył dane zdjęcie. 
Właśnie to cenię w mojej profesji. Fotografia ślubna łączy w sobie ładunek dokumentalny, emocjonalny i artystyczny. Każde zdjęcie ma swoją mikro historię – ukazuje cząstkę Waszego świata, którą mam zaszczyt uwiecznić na zawsze. Napisz do mnie i stwórzmy razem coś wyjątkowego!

 

 

Moja pasja na kilku zdjęciach

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt