Łukasz 

Wąsik

Portfolio fotografa ślubnego

Henri Cartier-Bresson powiedział kiedyś, że fotografowanie jest, jak wstrzymywanie oddechu  - uruchomienie wszystkich zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości. W pełni się zgadzam z tymi słowami. Uwieczniając niepowtarzalne momenty w Waszym życiu, daję z siebie wszystko. Wstrzymuje oddech, wyłapuje endorfiny, łzy wzruszenia i spojrzenia pełne uczuć. Zapisuje to, co jest niepowtarzalne. 


Ponadczasowe zdjęcie ślubne

 

Najczęściej realizuję zdjęcia ślubne we Wrocławiu, jednak nie jest to zasada. Wybiorę się z Wami w dowolne miejsce w Polsce.

Reportaż ślubny to dla mnie spójna historia. Zazwyczaj spędzam z Wami cały dzień. Towarzyszę Wam już na etapie przygotowań ślubnych. Skupiam się jednocześnie na detalach i najważniejszych momentach Waszego ślubu. Działam dyskretnie. Niektórzy nawet twierdzą, że noszę ze sobą czapkę niewidkę. Robię wszystko, aby obiektyw był maksymalnie przyjazny zarówno dla Was, jak i Waszych gości.

Służę radą i wsparciem. Jestem Waszym dobrym kumplem, który ma spore doświadczenie weselne. W bagażniku mojego auta zawsze znajdzie się parasol, który w razie potrzeby jest do Waszej dyspozycji. Podpowiadam, gdzie zrobić najpiękniejsze zdjęcia grupowe. Czuwam, aby nic, co dla Was ważne, nie umknęło w ferworze wydarzeń.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt