Łukasz 

Wąsik

Poznaj opinie par, które mi zaufały.

Wspaniały fotograf, którego polecam i życzę każdej parze młodej. Gdyby nie on, nie mielibyśmy tak pięknej pamiątki z naszego ślubu. Znacznie ułatwił nam stresujące dla nas pozowanie do ślubnych zdjęć. Umiejętnie pokierował nas tak, żebyśmy wyszli najkorzystniej. Bardzo miło było nam słychać, jak nasi goście zachwalają Pana Łukasza.

 

Martyna + Maciek

Jeśli jesteś parą młodą, która poszukuje fotografa na swój ślub - nie musisz szukać dalej. Bierz Łukasza! Jest bardzo komunikatywny, pozytywny, miły, empatyczny i bezproblemowy. Myślę, że te cechy też są bardzo ważne podczas wykonywania zdjęć do reportażu, bo będzie czuć się swobodnie, a nie skrępowanie. Zdjęcia wyszły przepiękne, klimatyczne, spójne. Łukasz ma dużo pomysłów i zawsze coś proponuje, widząc artystycznym okiem, z czego może wyjść dobre ujęcie. Ja jestem zakochana w swoich zdjęciach, że ślubu i z sesji narzeczeńskiej ❤️

Daria  + Maciek

Polecamy! Super pozytywny człowiek i profesjonalista w tym co robi. Jakbyśmy mieli brać ślub jeszcze raz, to na pewno postawilibyśmy na Ciebie!

Agnieszka + Michał

Najpierw chciałabym podziękować za piękne zdjęcia - są naturalne i pełne emocji i co najważniejsze - zostały uchwycone chwile, które były dla nas niewidoczne. Efekt przeszedł nasze oczekiwania.

Sesja narzeczeńska, ślubna i same zdjęcia ślubne zostały wykonane na najwyższym poziomie. Uważamy, że to był nasz najlepszy wybór. Będziemy polecać każdemu. :)

Justyna + Adam

Gorąco polecam. Marzyłam o sesji ślubnej we Wrocławiu, Pan Lukasz zrobił nam piękne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie.

Mila współpraca, rewelacyjny kontakt, ekspresowe wykonanie, dziękujemy i z pewnością jeszcze kiedyś skorzystamy ❤️

Halinka + Benyo

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć ślubnych wykonanych przez Pana Łukasza. Pięknie wykonane :) Kontakt z Panem Łukaszem przebiega bardzo sprawnie i płynnie.

Otrzymaliśmy znacznie więcej obrobionych fotografii, aniżeli wynikało z umowy. Widać, że Pan Łukasz z zaangażowaniem oddaje się swojej pasji. Polecam z całego serca!

Klaudia + Radek

Serdecznie polecamy współpracę z Łukaszem. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z reportażu ślubnego, wspaniale uchwycone chwile i nastrój wesela. Zdjęcia i współpraca na ocenę celującą, wszystkie terminy dotrzymane!

Zdecydowaliśmy się również na sesje ślubną w Karkonoszach i to był strzał w 10! Każde zdjęcie z tej sesji to perełka :)Dziękujemy!

 

Jagna + Szymon

Hejka, chcieliśmy bardzo podziękować za zdjęcia i za pen drivey wczoraj je odebraliśmy i jesteśmy naprawdę zachwyceni jakością a sesja w arboretum na prawdę sztosik  fotografie robisz na prawdę na wysokim poziomie i oby tak dalej życzymy Ci samych sukcesów 

Paulina + Artur

Zdjęcia z całego pięknego dnia, jakim jest Ślub i sesja poślubna, są jedyne w swoim rodzaju. Uchwycone wspaniałe emocje. Przeglądając je od razu wraca się pamięcią do tych chwil i widzi się je przed oczami. Wspaniale :) Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z p. Łukaszem. Zdjęcia otrzymaliśmy w przeciągu 3 tygodni dodatkowo z niespodzianką ponad program co nas bardzo miło zaskoczyło. Polecamy współpracę z p. Łukaszem. Hania i Krzysiek :)

Hanna + Krzysztof

Pan Łukasz był z nami od samych przygotowań po oczepiny, towarzyszył nam również w sesji poślubnej. Na zdjęciach uwiecznił wszystkie piękne chwile. Ilość zdjęć, które otrzymaliśmy była ogroomna Wszystkie tak fantastyczne, że trudno było nam wybrać konkretne zdjęcia do wydruku Sympatyczny człowiek z umiejętnościami Serdecznie polecamy

Karolina + Kamil

Serdecznie polecam Łukasza jako fotografa. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera w czasie sesji. Zdjęcia cudowne, dostarczone w bardzo szybkim czasie.

Annia + Michałek

Rewelacja. Łukasz jest mistrzem fotografii. Potrafi ująć wszystko,zarówno małe chwile jak i większe.

Ala + Mariusz

Wspaniała atmosfera podczas sesji. Zdjęcia cudowne ! Zostanie piękna pamiątka na lata. 

Danusia + Tomasz

Dobry fotograf powinien mieć zdolność widzenia tego, co dla innych jest niewidoczne. Możliwość uchwycenia ulotnej rzeczywistości, sprawia, że fotografia staje się symbolem chwil, momentów, emocji. Wspaniale zrobione, stanowią pamiątkę na życie. Dziękując serdecznie, polecam na przyszłość. Pozdrowienia,

 

Edyta, Chrzest Święty Julianka

Dzień Dobry Panie Łukaszu,

Jesteśmy właśnie po obejrzeniu (dwukrotnym) zdjęć z naszego wesela i muszę powiedzieć, że wyszły one naprawdę ładnie, a niektóre wręcz zasługują na komentarz w stylu " ale się udało" - mamy tu na myśli zwłaszcza braci panny młodej, którzy wyszli na zdjęciach, jakby mieli niezły ubaw z pary młodej :). Niektóre ze zdjęć na pewno będą krążyły po rodzinie jako legenda. Dziękujemy za tak piękne upamiętnienie naszej uroczystości i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z sesji poślubnej wraz z albumami.

Pozdrawiamy,

Anna + Grzegorz

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt