Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

18 sierpnia 2022

Plenerowy ślub nad rzeką | Żwirek Luboszyce - Opole

Plenerowy ślub nad rzeką | Żwirek Luboszyce ślub nad rzeką | Żwirek Luboszyce

 

Plenerowy ślub nad rzeką to nie jest oczywisty wybór. Mało jest w Polsce takich miejsc, które umożliwiają organizację zaślubin w tak romantycznych okolicznościach. Martyna i Maciej postanowili przełamać wszelkie schematy. Przysięgę złożyli na starym, drewnianym pomoście, w blasku promieni słonecznych, z szumem rzeki w tle. Takie rzeczy, tylko w restauracji Żwirek w Luboszycach, w okolicach Opola. Zapraszam na krótką relację z tej niezwykłej uroczystości!

 

Ślub i wesele w luźnym stylu 

 

Slow wedding, czyli wesele w luźnym stylu, to coraz popularniejszy nurt, który sprawdza się podczas sielankowych, rustykalnych uroczystości w otoczeniu przyrody. Właśnie o takim ślubie marzyła para młoda — bez nadęcia, na świeżym powietrzu i w gronie najbliższych. Restauracja Żwirek w Luboszycach tuż nad brzegiem rzeki fantastycznie wpisała się w tę wizję, łącząc ślub na pomoście z plenerowym weselem w drewnianej altanie. Takie otoczenie sprzyja luźnej atmosferze. Zarówno zakochani, jak i ich goście bawili się wybornie, korzystając z uroków niezwykłej lokalizacji. 

 

Osobiste akcenty na weselu + dodatkowe atrakcje

 

Martyna i Maciej poznali się już studiach. Łączy ich miłość do podróży i włoskich przysmaków. Na weselu nie zabrakło kilku osobistych akcentów, między innymi podziękowania dla rodziców, wspólnych zdjęć i pokazu filmowego z całą masą pięknych wspomnień. Ponadto, aby urozmaicić weselne tańce na głowach gości pojawiły się ciekawe nakrycia głowy, i jak na wesele w plenerze przystało, znalazła się też chwila na sesję w blasku zimnych ogni. 

Przyznam, że uroczystość miała naprawdę unikalny charakter. Poczynając od zaślubin na pomoście, aż po radosną celebrację i zabawę w drewnianej altanie wśród najbliższych. Jeśli podoba Ci się ten reportaż ślubny i szukasz fotografa, który będzie towarzyszył Ci w dniu ślubu — serdecznie zapraszam do kontaktu

 

 

Zobacz również

Slow wedding

Sesja narzeczeńska

Piękny ślub w Brzegu