Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

29 maja 2022

Wesele nad brzegiem jeziora w Hotelu Anna Maria Antonina

Wesele w Hotelu Anna Maria Antonina

 

Wybór miejsca na organizację wesela

 

To właśnie ta decyzja buduje klimat całej uroczystości. Hotel Anna Maria Antonina w Zagórzu Śląskim wydaje się jedną z najlepszych propozycji z Dolnego Śląska, jeśli marzysz o romantycznym weselu nad brzegiem jeziora. Nic dziwnego, że Agnieszka i Adam właśnie tam postanowili celebrować swoją miłość i szczęście wśród grona najbliższych. To niezwykle urokliwe miejsce, które gwarantuje nie tylko dbałość o każdy detal uroczystości, ale też piękne widoki na okoliczny las i Jezioro Bystrzyckie. 

 

 

Ślub i wesele w okolicach Wałbrzycha 

 

Z Agnieszką i Adamem miałem przyjemność poznać się na kilka tygodni przed uroczystością. Reportaż ślubny poprzedzała bowiem sesja narzeczeńska w Wałbrzychu. To dobry pomysł, który zdecydowanie ułatwia zakochanym współpracę z fotografem w tym najważniejszym dniu, czyli w dniu ślubu. Agnieszka i Adam powiedzieli sobie tak, w jednym z wałbrzyskich kościołów. Następnie wszyscy udali się kilka kilometrów poza miasto, aby wspólnie świętować w pięknych okolicznościach natury.

 

Huczna zabawa weselna w Hotelu Anna Maria Antonina

 

Tak, jak już wspominałem, Hotel Anna Maria Antonina w Zagórzu Śląskim to prawdziwa perełka na mapie Dolnego Śląska. Jest położony tuż nad brzegiem Jeziora Bystrzyckiego, 13 km od Wałbrzycha. Z okien sali weselnej rozpościera się widok na piękny las. To jednak nie koniec atrakcji. Na jeziorze, nieopodal hotelu mieści wisząca kładka, na której w czasie wesela wykonałem kilka zdjęć pary młodej ze świadkami. 

 

To idealne otoczenie na organizację ślubu w stylu glamour 

 

Zwróć uwagę na dekoracje w kolorze złota i ciemnej zieleni. Doskonale współgrały z klimatem tego miejsca. Sale wypełniły kwiaty i estetyczne detale. Taka atmosfera sprzyja dobrej zabawie, co zresztą widać po zdjęciach. Goście bawili się do późnych godzin wieczornych, wspólnie świętując tak ważne chwile w życiu Agnieszki i Adama. 

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, które wykona dla Was reportaż ślubny w okolicach Wałbrzycha lub innych dolnośląskich miejscowości — serdecznie zapraszam do kontaktu i rezerwowania terminów na kolejne, ślubne sezony. 

 

Zobacz również

Stylowa sesja ślubna

Lawendowe wesele

Ślub nad rzeką