Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

08 maja 2022

Wesele w Starym Klasztorze we Wrocławiu z rock’n’rollowym pazurem

Jako fotograf ślubny, uwielbiam uroczystości, które mają swój unikalny charakter i dobrze oddają to, co jest ważne dla pary młodej. Tak też było w przypadku Justyny i Adama oraz ich ślubu w stylu rock’n’rolla. Oboje są miłośnikami ciężkich brzmień i właśnie w tym rytmie upłynęło im wspólne świętowanie z najbliższymi tego jakże ważnego dnia.

 

Ślub cywilny pełen wzruszeń

 

Uroczystość rozpoczął ślub cywilny, który wypełniły najpiękniejsze ślubne emocje, czyli ogrom wzruszeń. Pani Młoda postawiła na minimalistyczną stylizację z uroczym bukietem niebieskich kwiatów, a pan młody na garnitur w kratę. 

Na ten moment niewiele akcentów zdradzało, że to będzie iście rockowe wesele. Ale gdy tylko formalna część dobiegła końca, goście wraz z zakochanymi ruszyli na wesele do jednej z najbardziej znanych rockowych lokalizacji we Wrocławiu.

 

Wesele w Starym Klasztorze we Wrocławiu

 

Jako fotograf ślubny z Wrocławia miałem przyjemność brać udział w wielu uroczystościach. Nigdy jednak wcześniej nie fotografowałem wesela w kultowym, Starym Klasztorze, który jest bardzo znanym miejscem na mapie Wrocławia — szczególnie wśród miłośników ciężkich brzmień. 

Podczas wesela pojawiło się sporo akcentów gotyckich m.in. tort z czarnymi zdobieniami. Nie sposób także nie wspomnieć o muzyce. Jak na wesele w stylu rock’n’rolla przystało, na parkiecie królowały znane rockowe kawałki, wśród nich m.in. utwór Nothing Else Matters w wersji Georgian, do którego zakochani zatańczyli swój pierwszy taniec. 

Jeśli podoba Ci się reportaż z tego oryginalnego ślubu i szukasz fotografa ślubnego z Wrocławia — zapraszam Cię do kontaktu. Zachęcam Cię też, aby zerknąć na sesję narzeczeńską Justyny i Adama, oczywiście także w klimacie z pazurem. Zobaczysz ją w tym miejscu: Rockowa sesja narzeczeńska we Wrocławiu.

 

 

Zobacz również

Wedding at castle

Wedding at castle

Wedding at castle