Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt

Łukasz 

Wąsik

Slub stary spichlerz wrocław
21 grudnia 2021

Wesele w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

Agnieszka i Szymon - reportaż ślubny - wesele w Starym Spichlerzu pod Wrocławiem

 

Jako fotograf ślubny z Wrocławia tym razem nie wybierałem się w daleką podróż. Agnieszka i Szymon, bohaterowie poniższej historii, powiedzieli sobie TAK w przepięknym Kościele św. Jacka we Wrocławiu. Wesele odbyło się w stylu modern boho. Sielskie klimaty Starego Spichlerza, z licznymi łańcuchami lampek, przeplatały się z elegancją i stylem. Nie są to jednak jedyne wyróżniki tej uroczystości. Zapraszam na krótki reportaż ze ślubu we Wrocławiu, który na długo zapadnie mi w pamięci, głównie za sprawą kilku ważnych akcentów.

 

Pana młoda własnoręcznie uszyła suknię ślubną!

 

Zacznijmy od najbardziej zaskakującego elementu całej uroczystości. Spójrzcie na pannę młodą. Agnieszka wyglądała pięknie i co najciekawsze - własnoręcznie uszyła i zaprojektowała swoją suknię ślubną. Pierwszy raz spotkałem się z takimi umiejętnościami. Goście nie mogli wyjść z podziwu. I wcale mnie to nie dziwi. Suknia ślubna  uszyta przez pannę młodą to nie tylko fajna ciekawostka, ale i piękny sentymentalny symbol, co zresztą doskonale współgra z pozostałą częścią uroczystości.

 

Klimatyczny kościół we Wrocławiu na Psim Polu

 

Kościół pod wezwaniem św. Jacka ma unikatową architekturę. Zabudowa szkieletowa to obecnie rzadko spotykane rozwiązanie, które zachwyca swoją “kraciastą” konstrukcją. Taki wybór miejsca na ślub z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tradycji i architektury sakralnej. Wnętrze kościoła sprzyja podniosłym uroczystościom, nadając ceremonii odświętnej, ale i bardzo ciepłej, bliskiej sercu atmosfery.

 

Wesele pod Wrocławiem, w Starym Spichlerzu

 

Po wzruszającej uroczystości ślubnej w urokliwym kościele we Wrocławiu, przyszedł czas na świętowanie. Agnieszka i Szymon postanowili zorganizować wesele w stylu modern boho. Klimatyczna sala z odsłoniętymi belkami, liczne dekoracje i romantyczne oświetlenie stworzyły wyjątkowe tło dla rodzinnej zabawy, pełnej dobrych emocji, długich rozmów i radości. Na pierwszy plan reportażu ślubnego wysuwają się emocje pary młodej. Uściski, wzruszenia, śmiech i pocałunki - to wszystko w unikalnej aranżacji. Właśnie tak wygląda przepis na ślub marzeń - jest miejsce zarówno na sentymenty, jak i ogrom zabawy. 

Jesteś z Wrocławia i podoba Cię się reportaż ślubny wykonany w Starym Spichlerzu? Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej. 

 

przygotowania panny młodejprzygotowania do ślubusuknia panny młodejthe first lookthe first lookslub koscielnyślub kościelnyślub kościelnyślub kościelnyślub kościelnyślub kościelnślub kościelnyślub kościelnyślub kościelnyślub koscielnyślub kościelnyślub kościelnyprzysięga zaślubinprzysięga zaślubinprzysięga małżeńskaślub kościelnyceremonia zaślubinślub kościelnyślub kościelnyemocje

detale ślubnedetale ślubnepowitanie młodej paryżyczenia życzenia życzenia życzenia życzenia pierwszy taniec młodej parypamiatkowe zdjecia slubnezabawa weselnazabawa weselnazabawa weselnamikro historiemikro historiereportażtort ślubnyreportażfotografia slubnaprzyjecie weselnedetale reportaz

 

 


 

Zobacz więcej

fotograf ślubny

Kasia & Radek

fotograf ślubny

Karolina & Kamil

Reportaż ślubny

Ada & Kamil