Łukasz 

Wąsik

Łukasz 

Wąsik

Fotograf Ślubny z Brzegu

Wasza miłość w naturalnym świetle – pełne emocji i ponadczasowe fotografie ślubne

Fotograf ślubny z Brzegu

Cześć! Jestem Łukasz. Fotograf ślubny z Brzegu. 

Fotografia daje mi możliwość wyrażania siebie. Jest narzędziem, za pomocą którego mogę robić to, co kocham – opowiadać historie. Dokumentować najważniejsze wydarzenia dwojga zakochanych w sobie po uszy ludzi. 

 

Mam szczęście, ponieważ mogę realizować się w tym, co sprawia mi najwięcej radości i daje największą satysfakcję. Możliwość przeżywania z Wami najpiękniejszych chwil to dla mnie przywilej. 

 

📸 Naturalne i pełne emocji zdjęcia ❤️

👌 Doświadczenie i profesjonalizm 👌

😂 Swobodna i przyjacielska atmosfera 😂

 

W I Ę C E J  O  M N I E

Fotograf ślubny Wrocław


Fotografia Ślubna Brzeg

 

Fotograf ślubny Wrocław

Reportaż ślubny
 

Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż zapis najważniejszych chwil w Waszym życiu. Zdjęcia mojego autorstwa budują wspomnienia. Zatrzymują to, co ulotne. Pokazują emocje, detale i uczucia, które zazwyczaj są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Fotografia Ślubna Wrocław 

 

Fotograf ślubny Wrocław

Portfolio

 

Zobacz moje portfolio

Fotografia Ślubna Wrocław 

 

 

Fotograf ślubny Wrocław

Sesja poślubna
 

Oprócz zdjęć w dniu ślubu realizuję romantyczne sesje poślubne – w mieście, na łonie natury, w ulubionych kawiarniach lub w górach. Podczas tych spotkań macie czas dla siebie. Niczego Wam nie narzucam, ewentualnie podpowiadam. 

 

 


Zdjęcia ślubne Brzeg

 

 

Poznaj opinie par, które mi zaufały

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wzorowy, płynny i profesjonalny kontakt. Wysoka kultura osobista oraz nienaganna kultura pracy. Zdjęcia bardzo się nam podobają :) Dziękujemy również za przesłanie tak dużej liczby nadmiarowych zdjęć. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

Klaudia + Radek

Fotograf ślubny Wrocław

Jeśli jesteś parą młodą, która poszukuje fotografa na swój ślub — nie musisz szukać dalej. Bierz Łukasza! Jest bardzo komunikatywny, pozytywny, miły, empatyczny i bezproblemowy. Myślę, że te cechy też są bardzo ważne podczas wykonywania zdjęć do reportażu, bo będzie czuć się swobodnie, a nie skrępowanie. Zdjęcia wyszły przepiękne, klimatyczne, spójne. Łukasz ma dużo pomysłów i zawsze coś proponuje, widząc artystycznym okiem, z czego może wyjść dobre ujęcie. Ja jestem zakochana w swoich zdjęciach, że ślubu i z sesji narzeczeńskiej ❤️

 

Daria + Mateusz

Fotograf ślubny Wrocław

Serdecznie polecamy współpracę z Łukaszem. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z reportażu ślubnego, wspaniale uchwycone chwile i nastrój wesela. Zdjęcia i współpraca na ocenę celującą, wszystkie terminy dotrzymane!

Zdecydowaliśmy się również na sesje ślubną w Karkonoszach i to był strzał w 10! Każde zdjęcie z tej sesji to perełka :)

Jagna + Szymon

 
Fotograf ślubny Wrocław

Polecamy! Super pozytywny człowiek i profesjonalista w tym co robi. Jakbyśmy mieli brać ślub jeszcze raz, to na pewno postawilibyśmy na Ciebie!

 

Agnieszka + Michał

Fotograf ślubny Wrocław

 

Najpierw chciałabym podziękować za piękne zdjęcia - są naturalne i pełne emocji i co najważniejsze - zostały uchwycone chwile, które były dla nas niewidoczne. Efekt przeszedł nasze oczekiwania.

Sesja narzeczeńska, ślubna i same zdjęcia ślubne zostały wykonane na najwyższym poziomie. Uważamy, że to był nasz najlepszy wybór. Będziemy polecać każdemu. :)

 

Justyna + Adam

Fotograf ślubny Wrocław

 

Fotografia ślubna Brzeg

 

 

Wasze najpiękniejsze chwile w kadrach

 

Witajcie Zakochani! Dzień ślubu to czas, kiedy świat przestaje istnieć, a liczy się tylko miłość. Moim zadaniem jest uchwycenie tych magicznych chwil pełnych emocji, radości i pięknych kolorów.  

 

Magia Ulotnych Momentów

 

Wierzę, że prawdziwe piękno tkwi w naturalnych emocjach. Te pierwsze spojrzenia, wzruszone łzy i radosne uśmiechy - to wszystko, co sprawia, że Wasz dzień jest wyjątkowy. Uwieczniam te chwile, abyście mogli wracać do nich przez całe życie. 

 

 

Barwy miłości 
 

 Moje zdjęcia są naturalne i ponadczasowe, pełne subtelnych detali i niepowtarzalnych momentów. Szukam tych wyjątkowych chwil, które czynią Waszą historię niepowtarzalną. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i odkrycia magii uchwyconych wspomnień.     

 

 

Portfolio fotografa ślubnego

 

Napisz do mnie i zapytaj o wolny termin

Wasze imiona
Numer telefonu
Data wydarzenia
Lokalizacja
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Fotograf Ślubny Brzeg
Fotograf Ślubny Brzeg
Fotograf Ślubny Brzeg
Fotograf Ślubny Brzeg
Fotograf Ślubny Brzeg
Fotograf Ślubny Brzeg
Fotograf Ślubny Brzeg

Stwórzmy razem coś wyjątkowego

Podobają Ci się moje zdjęcia?

+48 883 554 665

Fotografia ślubna Wrocław

Co Nowego Na Blogu?

  •  

Na skróty

Zimowa sesja ślubna w Karpaczu

Ślub w Starym Spichlerzu we Wrocławiu

 

Opole

Oferta

 

Portfolio

 

Sesja zaręczynowa w Wałbrzychu

 

 

Łukasz Wąsik

Tel. 883 554 665

kontakt@lukaszwasik.pl

Fotografia ślubna Opole

 

Kontakt